Opinie

Agnieszka

Polecam firmę AVERSO – otrzymałam zwrot całej kwoty utraconych wcześniej pieniędzy w tzw. firmie brokerskiej. Nie wierzyłam do końca w pozytywne zakończenie tej sprawy – uzyskany rezultat potwierdza kompetencje, rzetelność i determinację pracowników firmy. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Zadowolony klient

Nadal w to nie mogę uwierzyć i nie wiem jak mam dziękować, ale Averso swoimi działaniami sprawiło, że bank unieważnił mój kredyt i nie muszę spłacać ogromnego zadłużenia + zwrócono mi to, co wcześniej zapłaciłem. Polecam!!!!!

Marcin

Współpraca na duży plus. Moja sprawa jeszcze jest w toku, ale muszę przyznać, że firmie zależy na kliencie. Są konkretni i co ciekawe – szczerze powiedzieli, jakie są szanse na odzyskanie kasy. Nie wmawiali mi jak inne firmy, że na 100% odzyskają i wytłumaczyli wszystkie możliwości. Poza tym co jakiś czas otrzymuję kontakt ze strony prawnika, który informuje mnie na jakim etapie jest postępowanie i co się dzieje. Polecam.

Magda

Postanowiłam napisać opinię odnośnie obsługi klienta. Jestem pod wrażeniem, ponieważ nie zostałam potraktowana jak w przypadku większości firm, gdzie po podpisaniu umowy kontakt się urywa. Zadzwoniłam do AVERSO zapytać co w mojej sprawie – odebrała przemiła Pani, która nie tylko powiedziała na jakim etapie jest sprawa, ale również porozmawiała ze mną, doradziła i szczegółowo wyjaśniła wszelkie etapy postępowania. Oceniam na 5+.

Przedsiębiorca

Firma Averso pomogła mi przy zabezpieczeniu mojej firmy w urzędzie. Pełen profesjonalizm i brak ukrytych kosztów. Polecam.

Kriskros

Również powierzyłem tej firmie ochronę mojej marki, polecam, wszystko sprawnie.

Tomaszewska

Współpraca przerosła moje oczekiwania. Kontakt super, ludzie świetni. Sprawnie, konkretnie i skutecznie.

Karol

Dziękuję za pomoc. Korzystne warunki i świetna współpraca. Mogę z czystym sumieniem polecić. Z pewnością najlepsi w swojej branży

Kajucha

Współpracuję z AVERSO od jakoś 3 miesięcy i super na razie. Mili, profesjonalni. Czuć, że im zależy.

Marecki

Brawa za profesjonalizm, bo sytuacja niecodzienna. Do odzyskania mam prawie 300 tysięcy i specyficzną sytuację (przez własny błąd), gdzie Averso jako jedyna firma powiedziała, że tutaj po prostu nie ma już żadnych możliwości i nie próbowali mnie naciągnąć na kasę. Dziękuję za wszystkie wyjaśnienia, firma godna zaufania.

Piotrek

Rewelacja. Firma zapewniła mi profesjonalnego adwokata z doświadczeniem. Obawiałem się olbrzymich kosztów, ale nic z tych rzeczy. Dodatkowo otrzymałem kontakt do drugiego prawnika i na bieżąco wiem co i jak, super

Klient

Polecam, odzyskali dla mnie bardzo dużą kwotę w stosunkowo krótkim czasie. Jestem wdzięczny, więc zgodziłem się na udostępnienie moich potwierdzeń zwrotu na ich stronie internetowej www.averso.pl. Pomogli już wielu osobom, choć mogłoby się to wydawać niemożliwe. Mam wrażenie, że to jedyna profesjonalna firma w tej branży, a rozmawiałem już z kilkoma… życzę powodzenia innym pokrzywdzonym!

B.B.

Cudowna firma o magicznych mocach – a tak całkiem serio, to bardzo dziękuje za pomoc. Firma swoimi działaniami unieważniła mój kredyt zaciągnięty przez oszustów i nie muszę go spłacać. Kilkadziesiąt tysięcy… POLECAM!

Majki

Zanim trafiłem do Averso zaufałem innej firmie z konkurencji i to był błąd, ponieważ mnie oszukano i dopiero Averso dobrze zajęło się moją sprawą. Dobrze weryfikujcie firmy, którym powierzacie swoje sprawy.
Polecam Averso, zrobili kawał dobrej roboty. Dziękuję za pomoc super zespołowi.

Karolina

U mnie akurat sprawa była „urzędowa”, w której firma zapewniała mi profesjonalną obsługę adwokata. Ludzie z ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą. Dziękuję za pomoc w ochronie marki.

K123

Temat trudny, bo dotyczył brokera, ale Averso faktycznie pomogło. Odzyskałem prawie 100 tysięcy złotych, wystarczyło trochę cierpliwości.

Klient

Firma AVERSO odzyskała dla mnie prawie 300 tysięcy złotych! Jakoś dogadali się z Prokuraturą i udało się… jestem bardzo wdzięczny, więc postanowiłem napisać opinię. Kontakt od samego początku był bardzo profesjonalny, a prawnik zawsze informował mnie co w mojej sprawie (oczywiście w granicach rozsądku, bo nie są to sprawy dynamiczne). Sprawa trwała tylko pół roku. Byłem świadomy jak trudne są to sprawy i byłem świadomy, że może się nie udać (bo przecież są też rzeczy niezależne od firmy), więc tym bardziej jestem wdzięczny. Dziękuję wszystkim pracownikom Averso – robicie kawał dobrej roboty i jesteście ostatnią nadzieją dla oszukanych.

Siennik

Firma prowadzona przez cudownych ludzi, a do tego znających się na rzeczy. Udzielili mi pomocy a straciłem bardzo dużo pieniędzy… polecam..

Dawid

Współpraca zakończona sukcesem. Nie ukrywam, że trwało to dość długo, bo prawie rok czasu, ale mimo wszystko udało się odzyskać skradzione środki. W między czasie uzyskałem pomoc z kredytem, który został zaciągnięty bez mojej wiedzy przez brokera, któremu udzieliłem zdalny dostęp do komputera. Moje zgłoszenie bank odrzucił, dopiero po interwencji ze strony Averso udało się dojść do
porozumienia z bankiem. Jeszcze raz dziękuję i życzę każdemu, aby odzyskał swoje pieniądze.

Boguś

Świetny początek współpracy, miesiąc czasu i otrzymałem pierwszy zwrot. Prawie połowa tego co straciłem. Polecam i dziękuję.

Anna

Dziękuję za pomoc w sprawie wyłudzonego kredytu. Dzięki szybkim działaniom udało się załatwić sprawę z bankiem. Polecam i jeszcze raz dziękuję.

Andrzej

Bardzo dziękuję firmie Averso za pomoc. Polecam, Andrzej.

Ewa

Wystawiam pozytywną opinię dla firmy Averso, ponieważ pomogli mi w mojej sprawie, w której ktoś wzial kredyt na moje dane. Bardzo dziękuję.

A.Z.

Dziękuje i polecam, pomogli w mojej sprawie.

Bronisław K

Współpracę jak najbardziej polecam. Informowali na każdym kroku, finalnie pieniądze odzyskane. Znają się i wiedzą co robią.

Ilona

Ja również zostałam oszukana, policja nie chciała przyjąć mojego zgłoszenia mówiąc, że sama przelałam środki. Dopiero kancelaria AVERSO poprowadziła moją sprawę w prokuraturze i w banku, dzięki nim odzyskałam pieniądze. Bardzo Państwu dziękuje za pomoc!!!

Piterr

Udało się odzyskać 21 tysięcy, czyli całość. Od brokera. Mogę polecić. Z tego co wiem to jedyna taka firma, która ma sukcesy.

Krysia

Dzięki tej firmie tegoroczne święta będą miłe i bezstresowe. Bardzo dziękuję za pomoc i pełen profesjonalizm.

Kajaa

Bardzo dobra firma, dziękuje za pomoc. Odzyskali pieniądze 🙂

Karolinaa

Rzetelna firma! jedyna albo jedna z nielicznych dobrych i konkretnych firm zajmujących się tematami jak mój. Pełne zadowolenie, bez zastrzeżeń. Poleca

Gosia

Udało się odzyskać prawie 20 tysięcy!!! To jeszcze nie wszystko, ale teraz wierze ze resztę też się uda. Polecam firmę!!

KKK

Obsługę oceniam na 5+.

Karol65

Kontakt rewelacja, firma rzetelna. Trudno było mi zaufać kolejnej firmie, ale nie zawiodłem się.

Edward K

W końcu jakaś konkretna i profesjonalna firma, podoba mi się podejście do klienta…

Haniaa

Firma dokonała (wydawać by się mogło) niemożliwego. Odzyskali dla mnie jakieś 85% całej sumy. Przecieram oczy ze zdumienia, jestem bardzo wdzięczna i polecam!!!!

Kris

Doceniam za szczerość i duże zaangażowanie. Firma stosuje również dodatkowe działania, mimo że wcale nie jest do nich zobowiązana umową. Robią wszystko co w ich mocy, to się ceni.

Klient

Dziękuję za pomoc w odzyskaniu pieniędzy od brokera – pierwsza wpłata po 5 dniach od podpisania umowy. Polecam.

Alek123

Świetny kontakt i doskonała obsługa prawna. Szczerze polecam.

J. Świderski

Dziękuję za pomoc i profesjonalizm świadczenia usług. Polecam serdecznie

Gołaszewski Karol

Jestem miło zaskoczony, ale już mówię dlaczego. Wszystkie firmy namawiały mnie na współpracę, duże koszty i obiecywali gruszki na wierzbie. Pani z Averso szczerze powiedziała, że mogą przyjąć sprawę tylko ze w moim przypadku nie ma to sensu, sprawa jest specyficzna i jest to dla mnie nieopłacalne. Wszystko wytłumaczone i dodatkowo udzielone wskazówki, co mam zrobić dalej. Przynajmniej usłyszałem prawdę i nie wydałem pieniędzy na marne. Oby więcej takich firm.

Klient

Bardzo szybko uzyskany nakaz sądowy. Skuteczna firma, mogę polecić.

Adriano

Najlepsi z najlepszych, polecam 🙂 pełen profesjonalizm.

Mirek

Dzień dobry. Chciałbym podziękować firmie Averso za wsparcie, profesjonalne podejście do sprawy i odzyskanie części moich pieniędzy. Polecam bardzo dla wszystkich poszkodowanych przez brokera.

P.K.

Polecam wszystkim, którzy wpadli w kłopoty na własne życzenie. Chciałbym po prostu podziękować za dobrą obsługę mojej sprawy.

Zapewniamy bezpłatną konsultację oraz wsparcie na każdym etapie współpracy z naszą Kancelarią.

Oferujemy szeroki zakres usług prawnych, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową pomoc w toku całego postępowania.

Podchodzimy indywidualnie do każdej sprawy, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu dokładnej analizy problemu.

Czas to pieniądz, dlatego niezwłocznie zajmiemy się Twoją sprawą.