ZABEZPIECZ
SWOJĄ FIRMĘ

i zadbaj o ochronę marki

BEZPŁATNA weryfikacja możliwości
zarejestrowania znaku towarowego
Podaj swoje dane, aby otrzymać wyniki weryfikacji

Ochrona marki jest kwestią niezbędną dla przedsiębiorców dbających o bezpieczeńśtwo, pozycję rynkową oraz dobry wizerunek marki. Najprościej mówiac, jest ona ochroną nazwy oraz logo firmy. Uniemożliwia to korzystanie z szeroko pojętej marki przez nieuprawnione podmioty. Zarejestrowany znak towarowy jest chroniony prawem, a więc jego właściciel (lub właściciele) uzyskuje ochronę prawną na towary i usługi sygnowane tym znakiem. Znak towarowy ma charakter monopolu, a więc takie prawo jest prawem wyłącznym i przysługuje tylko jego właścicielowi (lub właścicielom).

Dlaczego warto
zastrzec znak towarowy?

Możesz otrzymać dofinansowanie
na rejestrację znaku towarowego

Kwota dotacji wynosi nawet do 1000 EURO

Wniosek o dotacje złożymy
bezpłatnie

REJESTRACJA

krok po kroku

01

Sprawdzimy zdolność rejestrową Twojego znaku, czyli możliwość uzyskania ochrony.

02

Wyliczymy opłaty urzędowe, które zależą od czynników takich jak ilość klas oraz teren, na którym chcesz zastrzec swój znak (Polska/Unia Europejska).

03

Możemy pomóc Ci uzyskać ochronę mniejszym kosztem przygotowując wniosek o dofinansowanie.

04

Po zebraniu i przeanalizowaniu dokumentacji pełnomocnik przygotuje oraz wyśle do Urzędu Patentowego wniosek o rejestrację.

05

Pełnomocnik monitoruje cały proces. Po zarejestrowaniu znaku, otrzymasz świadectwo ochronne. Znak jest chroniony przez 10 lat, następnie należy przedłużyć okres ochronny.

GWARANCJA
SUKCESU

Zwrot opłat
w przypadku
niepowodzenia.

Jako kancelaria współpracujemy z doświadczonymi adwokatami, a naszym celem zawsze jest bezpieczeństwo Klienta oraz jego działalności. Na przestrzeni lat zauważyliśmy, iż mimo rosnącego zainteresowania ochroną marki, wielu przedsiębiorców wciąż pozostaje bez zastrzeżonego znaku towarowego – nierzadko też okazuje się, że nawet nie wiedzą o takiej możliwości. Jest to jednak elementarna kwestia prowadzenia firmy, więc warto jak najszybciej skontakować się z naszą kancelarią, aby dopełnić formalności i podjąć kroki niezbędne do ochrony Twojej marki.

Skontaktuj się z nami

Copyright © Averso.pl

© All Rights Reserved 2021