AVERSO OPINIE – podziel się z nami swoją recenzją!

maj 31, 2024

Averso Opinie – to wpis przeznaczony dla naszych klientów, z którymi podjęliśmy współpracę. Od początku istnienia naszej działalności bardzo ważne jest dla nas zdanie klienta, dzięki czemu nieustannie pracujemy nad poziomem naszych usług oraz jakością obsługi klienta. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie miłe i motywujące do działania słowa, jak i za konstruktywną krytykę, która pozwala nam się doskonalić. Na końcu wpisu znajduje się miejsce, w którym można wpisać swój komentarz dotyczący naszych usług. Wybrane opinie, które udało nam się znaleźć w internecie, umieściliśmy również na naszej stronie internetowej.

averso opinie

Profil naszej działalności

Zdecydowana większość prowadzonych przez nas spraw dotyczy oszustw internetowych. Z kolei najwięcej z nich to coraz bardziej popularne „oszustwa na brokera„, gdzie przestępcy wykorzystują fikcyjne platformy handlowe. Oszuści zachęcają reklamami i wizją nierealnie wysokich zysków. Oferują również rzekomą pomoc w dokonywaniu transakcji. Ich celem nie jest jednak pomoc w inwestycji, a jedynie wyłudzenie jak największej ilości pieniędzy – w jak najkrótszym czasie. Oferowane platformy inwestycyjne są nie tylko nielegalne, ale również całkowicie fikcyjne. Oszuści coraz częściej wyłudzają dane wrażliwe ofiar, takie jak na przykład dane dowodu osobistego czy kart płatniczych. Współpraca z nieuczciwymi brokerami najczęściej kończy się ogromnymi stratami finansowymi oraz w niektórych przypadkach – zadłużeniem. Ze względu na skalę tego typu oszustw nasi specjaliści od lat pracują nad sprawą cyberprzestępstw na rynku Forex. Zdobyte doświadczenie sprawiło, że śmiało możemy nazwać się jednymi z najlepszych w tej branży. Proponujemy naszym klientom sprawdzone rozwiązania przewidziane przez prawo. W XXI wieku oszustwa internetowe stały się codziennością, a ich skala stale rośnie. Jeśli więc padłeś ofiarą oszustwa internetowego i chcesz dowiedzieć się, jak odzyskać pieniądze oraz jak zabezpieczyć swoje dane – skontaktuj się z naszą kancelarią, która przeanalizuje sytuację oraz zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

averso opinie

Averso – opinie

Zapraszamy do dyskusji pod dzisiejszym wpisem. Opinie można przesyłać nam również mailowo. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.

3 komentarze

 1. Konrad

  Opinie ważna rzecz. Super, że tutaj można się nimi podzielić. Sam chętnie poczytam opinie o Averso.

  Odpowiedz
 2. Paweł

  Wstawiam recenzję i dziękuję za pomoc – nie całość, ale większość kwoty została odzyskana. Miałem okropne doświadczenie z oszustami, ale historia dzięki Wam zaliczona happy endem…

  Odpowiedz
 3. Urszula Jakubiak

  Wystawiam pozytywną opinie Averso. Pomogliście mi z moim problemem. Profesjonaliści jakich mało.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *