Oszustwo na brokera – uzyskaj pomoc!

lip 3, 2024

Oszustwo na brokera to sposób na wyłudzanie rekordowych sum pieniędzy. Z każdym dniem przybywa ofiar tego przestępstwa, a oszuści zacierają ręce po więcej. Oszuści podszywają się pod ekspertów z branży finansowej, a ich sztuka manipulacji opracowana została do perfekcji. Perspektywa nierealnie szybkiego zarobku zamieniła się w prawdziwy koszmar inwestycyjny. Niestety wyidealizowane reklamy pełne obietnic to wyłącznie fikcja, która jest zasadzką na oszczędności naszych klientów. O najczęściej spotykanym schemacie oszustwa możesz przeczytać na naszym blogu (tutaj). Warto jednak pamiętać, że mimo wielu podobieństw, sprawy te mogą się od siebie różnić – dlatego też najlepiej skorzystać z bezpłatnej konsultacji z naszymi ekspertami. Kontakt znajdziesz na naszej stronie internetowej (tutaj).

Kto powinien zgłosić się po pomoc?

Skontaktuj się z nami, jeśli odpowiedziałeś „tak” na przynajmniej jedno z przykładowych pytań:

  • Czy na początku uiściłeś niewielką opłatę początkową (np. 250$)?
  • Czy otrzymałeś „pomoc” rzekomego analityka finansowego, którego zadaniem było doradztwo inwestycyjne?
  • Czy wspomniany analityk posiadał zagraniczny (najczęściej wschodni) akcent?
  • Czy w momencie zgłoszenia chęci wypłaty pieniędzy pojawiła się konieczność uiszczenia dodatkowych opłat (np. „podatków”)?
  • Czy wystąpił problem z odzyskaniem wpłaconych pieniędzy?
  • Czy czułeś presję czasu oraz konieczność wpłacania kolejnych sum pieniędzy?
  • Czy zostałeś poproszony o zainstalowanie programu do zdalnej obsługi komputera (np. AnyDesk, TeamViewer, QuickSupport)?
  • Czy zostałeś poproszony o wysłanie zdjęcia dowodu osobistego, paszportu lub kart płatniczych (np. w celu weryfikacji)?
Oszustwo na brokera, jak odzyskać pieniądze

Oszustwo na brokera – jak odzyskać pieniądze?

Jeśli wciąż czytasz ten artykuł, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że jesteś jedną z wielu ofiar oszustwa na brokera. Od lat pomagamy osobom oszukanym – zarówno jeśli chodzi o kwestię bezpieczeństwa, jak i odzyskiwania pieniędzy. Jesteśmy zaufanym partnerem z sukcesami na koncie – część z nich została opublikowana na naszej stronie internetowej (tutaj), aby dodać otuchy tym, którzy całkowicie stracili nadzieję na odzyskanie swoich należności. Niezwłoczna reakcja oraz konsultacja z naszymi specjalistami umożliwia skorzystanie z wszelkich przewidzianych przez prawo rozwiązań. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż ofiary coraz częściej tracą majątki swojego życia. Co więcej – nierzadko też ulegają manipulacjom i biorą kredyty lub pożyczki, z których środki przeznaczają na rzekomą inwestycję. Niestety do dobrowolnego zwrotu pieniędzy ze strony brokerów/oszustów nigdy nie dochodzi, a cała sytuacja staje się prawdziwym koszmarem. Jeśli zostałeś oszukany, skorzystaj z doświadczenia ekspertów i skontaktuj się z naszą kancelarią. Gwarantujemy bezpłatną analizę problemu oraz jasne warunki współpracy.

Korzystaj z pomocy wyłącznie wiarygodnych kancelarii

Jako legalna kancelaria nieustannie ostrzegamy przez fikcyjnymi firmami, które podszywają się pod kancelarie oferujące pomoc w odzyskiwaniu pieniędzy. Jeśli chcesz ustrzec się przed tego typu podmiotami, sprawdź nasz wpis na naszym blogu (tutaj).

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *