Partner Effect – oszustwo? Uzyskaj pomoc

lip 2, 2024

Partner Effect (www.partnereffect.net / https://trd.pftrader.life/register) – legalna platforma czy oszustwo? Przeczytaj nasze opinie dotyczące Partner Effect, aby sprawdzić, czy polecamy tego brokera.

Uwaga! Oszustwo! Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w walce z nieuczciwymi brokerami możemy stwierdzić, że jest to platforma fikcyjna, a jej działalność jest nielegalna. Partner Effect nie jest regulowanym brokerem. Nie inwestuj poprzez tego brokera żadnych środków.

Zostałeś oszukany przez Partner Effect? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak odzyskać pieniądze

Zadzwoń do nas i dowiedz się, jakie kroki powinieneś podjąć. Poznaj sposoby umożliwiające dochodzenie swoich roszczeń. Udostępniamy kontakt do naszych specjalistów:

Partner Effect, jak odzyskać pieniądze
AVERSO

Jak działa oszustwo na brokera?

Oszuści zachęcają do inwestycji poprzez reklamy dostępne w mediach społecznościowych (np. na Facebooku) oraz na różnych stronach internetowych. Często podszywają się pod polityków lub inne znane osoby. Na początku wymagana jest niewielka opłata początkowa (np. 250$). Klient otrzymuje „wsparcie” rzekomego analityka finansowego, który „pomaga” w dokonywaniu kolejnych transakcji. Problem zaczyna pojawiać się w momencie, gdy pokrzywdzony zgłasza chęć wypłacenia „zysku” lub wpłaconych przez siebie środków. W tym momencie oszuści zaczynają wymyślać opłaty, których uiszczenie jest konieczne, aby móc wypłacić środki. Opłaty nigdy się nie kończą i pojawiają się kolejne, jednak do zwrotu środków nigdy nie dochodzi. W ten sposób wyłudzają od ofiar bardzo duże sumy pieniędzy. Wielokrotnie nakłaniają również do instalacji programów do zdalnej obsługi komputera (np. AnyDesk, TeamViewer, QuickSupport, RustDesk). Zachęcają również do zaciągania kredytów/pożyczek na cele „inwestycyjne”. Ich działania nierzadko mają również na celu wyłudzenie danych wrażliwych takich jak adres, numer dowodu osobistego, numer PESEL czy dane karty płatniczej.

Kancelaria Averso

Jak odzyskać pieniądze z Partner Effect?

Sprawdź nasze przykładowe sukcesy na www.averso.pl. Tego typu sprawy choć są do siebie bardzo podobne, to nie są takie same, dlatego konieczna jest konsultacja. Zadzwoń do nas, abyśmy mogli przeanalizować Twoją sprawę oraz zaproponować najlepsze rozwiązania. Nasz zespół doświadczonych specjalistów pomoże ci również zadbać o bezpieczeństwo, które zostało narażone poprzez współpracę z oszustami.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *